ZEN SERVIS

ZEN je celosvětově známý symbol harmonie a rovnováhy s přírodou v kultuře Dálného východu. Jako japonská automobilka chceme tuto filozofii předat všem majitelům vozů Nissan.

Je důležité, aby naši zákazníci mohli své vozy s naprostým klidem používat i po uplynutí záruční doby, a proto jsme zavedli servisní program Nissan ZEN. Při návštěvě některého z našich prodejců Nissan se vašemu vozu dostane v rámci tohoto programu té nejlepší možné péče a po dobu následujícího 1 roku bude i nadále využívat služeb asistenční služby Nissan Assistance, přesně tak, jak tomu bylo v záruční době.

NABÍDKY

I po uplynutí záruční doby je důležité udržovat vozidlo Nissan v řádném stavu. Nissan ZEN Service je vaše řešení: Naše základní balíčky údržby pro vozidla po záruce výrobce jsou k dispozici za zvýhodněnou cenu a zahrnují diagnostiku z výroby, výměnu oleje, olejový, vzduchový a pylový filtr + 1 rok Nissan Assistance.

Proč je nabídka servisu Nissan ZEN levnější než údržba v záruce? Servisní nabídky Nissan ZEN jsou balíčky údržby za pevnou cenu s použitím dílů Nissan Value Advantage. Value Advantage je produktová řada druhé úrovně společnosti Nissan, která nabízí vynikající kvalitu, díly za konkurenceschopnou cenu, které jsou k dispozici výhradně pro vozidla po záruční době výrobce.

VÝHODY AUTORIZOVANÉHO SERVISU

Navzdory mylným představám se vyplatí využívat autorizované servisy Nissan i po uplynutí záruční doby. V našich servisech pracují technici vyškolení společností Nissan, kteří provádějí potřebnou údržbu a opravy pomocí speciálního servisního nářadí a originálních dílů Nissan.

Kromě originálních dílů a odborných znalostí našich mistrů techniků může pouze autorizovaný servis Nissan zkontrolovat, zda se vaše vozidlo Nissan účastní svolávací nebo servisní kampaně. Tyto kampaňové úkony provádějí naši pracovníci zdarma.

ASISTENČNÍ SLUŽBA NISSAN

Naší prioritou je vaše bezpečnost a bezpečnost vašeho vozidla a chceme, abyste byli během své cesty naprosto v klidu. Pokud se váš vůz porouchá nebo dojde k nehodě, asistenční služba Nissan Assistance je vždy připravena vám pomoci.

Ať už se s vaším vozem na cestách stane cokoli, zavolejte nám a my uděláme vše pro to, abychom váš vůz co nejrychleji vrátili na silnici a zároveň minimalizovali komplikace. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu... zdarma!

DÍLY VALUE ADVANTAGE

Program Nissan Value Advantage zahrnuje díly pro pravidelnou údržbu a opotřebení, které jsou k dispozici u všech prodejců Nissan za konkurenceschopné ceny a v konkurenceschopné kvalitě.

  • Certifikovaná kvalita výrobků Nissan

Výkon všech dílů Nissan Value Advantage pro vozidla Nissan byl testován a certifikován inženýry společnosti Nissan.

  • Kvalitní díly

Všechny díly jsou navrženy a vyvinuty s ohledem na kvalitu, aby splňovaly nejvyšší standardy bezpečnosti a kvality.

  • Bezpečnost bez kompromisů

S díly Value Advantage mohou naši zákazníci s naprostým klidem používat své vozy i po skončení záruční doby výrobce.

  • Záruční podmínky

Díly Nissan Value Advantage mají stejnou záruční dobu jako originální díly (minimálně 1 rok).

Díly Nissan Value Advantage jsou kompatibilní se všemi hlavními modely Nissan, takže naši zákazníci mohou udržovat své vozidlo v perfektním stavu i po skončení záruční doby výrobce za nejlepší možnou cenu.

REPASOVANÉ DÍLY Z VÝROBY

Repasované díly Nissan jsou certifikované jako originální díly, které jsou repasovány pomocí technologie Nissan a mají stejnou kvalitu jako originální díly a to za nižší cenu.

  • Řešení šetrné k životnímu prostředí

Proces repasování spotřebuje o 80 % méně energie a o 75 % méně surovin než výroba nových dílů.

  • Nižší cena

Cenově výhodné řešení - úspora až 30 % - pro zachování správné funkce vašeho vozu, aniž by to stálo vaši peněženku.

  • Záruka výrobce

Stejně jako na originální díly Nissan se i na repasované výrobky Nissan vztahuje jednoletá záruka bez omezení počtu ujetých kilometrů.

Spotlight