Pojištění

V současném silničním provozu s jeho zvyšující se hustotou úměrně vzrůstá i nebezpečí havárie. Aktivita kriminálních živlů, vedoucí k odcizení vozidla, má taktéž vzrůstající tendenci a nezanedbatelná jsou i rizika živelných událostí. Žádný řidič si také nemůže být stoprocentně jistý, že provozem svého vozidla nezpůsobí škodu někomu jinému. Proto je logickým krokem pojištění automobilu i když tím dojde ke zvýšení nákladů na jeho provoz. Proto pro naše zákazníky vyřizujeme veškeré náležitosti, související s pojištěním vozidla i škod způsobených jeho provozem ať už jde o koupi za hotové nebo o leasing.

  • U vozidel kupovaných na leasing v současné době všechny leasingové společnosti nabízejí po celou dobu leasingu pojištění zdarma. Zhrnuje havárii, živel, odcizení, vandalismus s celoevropskou platností a povinné ručení
  • Pro vozidla, placená hotově, nebo platebním příkazem nabízíme služby pojišťoven

Allianz

Zastoupení Allianz v Brně:
Oblastní ředitelství Brno
tř. kpt. Jaroše 37
602 00 Brno
tel.: 545 214 596
fax: 545 572 131

Sazby pojistného jsou sice vyšší, ale odměnou klientům je spolehlivost služeb, jejich rozsah a rychlé řešení pojistných událostí.

Česká pojišťovna

Pobočky pro okres Brno-město

Kooperativa

Pobočky pro jihomoravský kraj

HAVARIJNÍ POJIŠTĚNÍ

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění. Havarijní pojištění je součástí splátek leasingu nebo úvěru, takže Vám zaručujeme fixní sazbu pojistného po celou dobu financování.

Na havarijní pojištění nabízíme zvýhodněné sazby od renomovaných pojišťoven jako je UNIQA, Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, u kterých si jistě vyberete.

POVINNÉ RUČENÍ

Po celou dobu trvání leasingové nebo úvěrové smlouvy je povinnost mít vozidlo pojištěno, jak ze zákona (povinné ručení), tak mít i uzavřené havarijní pojištění.
Zaručujeme fixní sazbu pojistného po celou dobu financování. U povinného ručení je možná i přefakturace pojistného se zohledněním Vašich bonusů za bezeškodní průběh z předchozího pojištění.

Spolupracujeme s renomovanými pojišťovnami jako je UNIQA, Allianz, Kooperativa a Česká pojišťovna, u kterých si jistě vyberete.

POJIŠTĚNÍ SCHOPNOSTI SPLÁCET

Pojištění schopnosti splácet je produkt, kterým si pojistíte Vaši schopnost splácet leasingové/úvěrové splátky i v případě neočekávaných událostí, majících vliv na Vaši finanční situaci. Pojištění schopnosti splácet je nabízeno ve dvou variantách, Pojištění schopnosti splácet BASIC (dlouhodobá pracovní neschopnost, úplná a trvaná invalidita, úmrtí) a Pojištění schopnosti splácet PREMIUM (navíc obsahuje pojištění proti ztrátě zaměstnání).

POJIŠTĚNÍ GAP A SUPER KASKO

RCI Financial Services, s.r.o. Vám díky produktům SUPER Kasko a GAP nabízí plnou pojistnou ochranu, která odstraní všechny Vaše starosti spojené s možností odcizení vozidla, totální škody v případě havárie nebo zničení vozidla živelnou událostí. Jedinečné podmínky těchto pojistných produktů Vám zajistí dostatek finančních prostředků na nákup nového automobilu tzn. 100% pojistné plnění v prvních 3 letech.

Pojištění GAP nabízíme ve dvou verzích, jako pojištění SUPER Kasko - pojistka 4 v 1 (havarijní pojištění + pojištění GAP + pojištění všech skel bez spoluúčasti + rozšířená asistence s přímou likvidací škod včetně zapůjčení náhradního vozidla) nebo jako samostatné pojištění GAP – doplněk k havarijnímu pojištění.

DOPLŇKOVÉ POJIŠTĚNÍ

Do splátek leasingu i úvěru je možno zahrnout také různé formy doplňkového pojištění :

  • pojištění asistence 
  • pojištění čelního skla 
  • pojištění nákladů na nájem náhrad. vozidla 
  • úrazové pojištění osob 
  • pojištění zavazadel

Spotlight