Historie

Počátek prodeje automobilů NISSAN v Brně spadá do roku 1992. Nejprve pod firmou TENAX, od prosince pak pod hlavičkou firmy FRANK s.r.o. Prodejna byla situována ve středu města, servisní služby zajišťovalo středisko v Rousínově u Vyškova. V roce 1996 se firma transformovala na společnost STANĚK-FRANK s.r.o. Dislokace prodeje a servisu zůstala zachována. S rostoucím počtem prodaných vozidel se však tato koncepce projevila jako nevyhovující. Byla připravena výstavba komplexně vybaveného obchodně servisního centra v okrajové části Brna s výrazně lepšími prostorovými i technickými parametry, vyhovujícími náročným požadavkům centra NISSAN EUROPE. Nový autosalon byl slavnostně uveden do provozu v listopadu 1997. V současné době je k dispozici 360 m² showroomu, dílna s pěti pracovišti mechaniku, elektrodílna, klempírna včetně rovnací stolice a kontrolní stanoviště emisí. Vše je doplněno technickým i hygienickým zázemím pro pracovníky i zákazníky. Firma zaměstnává 16 pracovníků, z toho je šest zkušených mechaniku, dva odborné vyškolení prodejci, asistentka prodeje, jeden garanční technik, skladník, přejímací technik a vedoucí servisu a účetní oddělení. Další informace naleznete v rubrice prodejní tým.

Vlivem organizačních změn došlo v roce 2001 ke změně jména firmy na Nissan-Staněk s.r.o. V roce 2006 byla změněna majetková struktura společnosti a autosalón nese nový název J.P.N. Cars s.r.o. Jsme jedním z historicky prvních a nejúspěšnějších dealerů NISSANu ČR, umísťující se na předních místech v počtu prodaných automobilu. Jsme známi i kvalitní prací servisu a přijatelnými cenami.

Ve prospěch firmy je bezesporu i tradice, t.j. dlouholetá „věrnost“ značce NISSAN z čehož plynou rostoucí zkušenosti a odborná úroveň pracovníků prodeje i servisu.

Firma J.P.N.Cars však nežije pouze z tradice, ale aktivně buduje i nové technologie :

Současnost:

Další oblastí pro budoucnost jsou alternativní paliva a tím snižování nepříznivého vlivu automobilů na životní prostředí. I tady se NISSAN angažuje a má v nabídce již několik let typ LEAF. Většímu rozšíření elektromobilů zatím brání relativně vysoká pořizovací cena, řídká síť dobíjecích stanic a v neposlední řadě vlivná „naftová lobby“. Firma J.P.N.Cars má na svém pozemku dobíjecí stanici od společnosti ČEZ, a.s. pro majitele svých, příp. i jiných elektromobilů.

U firmy J.P.N.Cars chceme navázat na výsledky minulých let díky světoznámé kvalitě nabízených automobilů i vzorné a neustále se zlepšující péči o zákazníky.

 

 

Nabízené služby

  • prodej automobilů NISSAN
  • záruční a pozáruční servis
  • prodej a montáž originálního příslušenství NISSAN
  • prodej a montáž zabezpečovacího zařízení
  • autorádia a autodoplňky
  • leasing , úvěr , operativní leasing
  • pojištění
  • výkup a prodej ojetých automobilu NISSAN
  • zprostředkování výkupu automobilů ostatních značek

Spotlight