Inteligence a skvělý vzhled

370Z coupe

  • Závodní design
  • 6válcový motor bez kompromisů
  • Dvoufázové airbagy
cena od 915 000,- Kč *
Nissan 370Z coupe

Popis

328 KONÍ PRO VAŠI AKCI

Kousek za městem je pěkná klikatá silnice: ideální místo, chcete-li si poslechnout, jaký zvuk dokáže z dvojitého výfuku vyloudit 328 koní. Čistý adrenalin na vrcholku útesu... Nebo máte zájem okusit sílu brzd s 355mm kotouči na přední nápravě, když se chystáte do ostré zatáčky? Láká vás dynamická odezva vyváženého podvozku, kterou vnímáte přes volant i sportovní sedadlo: vůz prostě sedí a sedí a sedí. A co dokonalé podřazování s unikátním systémem úpravy otáček při manuálním řazení? A někde po cestě si v nějakém malebném místě zastavte a vychutnejte jeho nový, ještě dravější design. Potom opět nastartujte legendární motor V6, šlápněte na plyn a v ten moment budete pryč. Nový Nissan 370Z.

LEGENDÁRNÍ VÝKON

Model 370Z pohání 4. generace motoru VQ V6. Tento motor o úctyhodném zdvihovém objemu 3,7 litru a výkonu 328 k je vybaven technologií Variable Valve Event and Lift (VVEL), která neustále upravuje zdvih ventilu a jeho načasování tak, aby měl motor rychlejší odezvu a lepší průběh točivého momentu. Současně s tím optimalizuje spotřebu paliva a snižuje emise. Zní to působivě? Vyzkoušejte to. Ten pocit, když vyženete motor z volnoběhu až k 7 500 otáčkám na hranici červeného pásma – to je opravdové kouzlo.

VELMI ÚČINNÁ OCHRANA

Systém Nissan Advanced Air Bag System zahrnuje dvoufázové přední airbagy vybavené snímači na bezpečnostních pásech a snímačem přítomnosti posádky vozu. Tyto dvoufázové airbagy upravují rychlost nafukování vaku podle závažnosti nárazu a momentálního účinku bezpečnostního pásu. Je-li sedadlo spolujezdce prázdné, snímač automaticky airbag deaktivuje. Navíc jsou do sedadel vestavěny doplňkové airbagy pro boční náraz, které se pohybují s vámi, když změníte polohu sedadla. Standardní okenní airbagy pro boční náraz (ve variantě Roadster jsou umístěny ve dveřích) chrání vás i vašeho spolujezdce.

Technické specifikace

Benzín
Maximální rychlost 250 km/h
Maximální výkon 241 kW
Objem motoru 3696 ccm
Spotřeba paliva 10.6 l
Zrychlení z 0 na 100 km/h 5.3 - 5.6 s

Ceník

370Z - ceník

Brožura

370Z - brožura

CERNA (G41)
CERNA
G41
Červená magma (NAM)
Červená magma
NAM
Červená vibrant (A54)
Červená vibrant
A54
Modrá midnight (RAA)
Modrá midnight
RAA
Nová stříbrná (K23)
Nová stříbrná
K23
Perleťová bílá (QAB)
Perleťová bílá
QAB
Tmavě stříbrná (KAD)
Tmavě stříbrná
KAD
Vínová black rose (NAG)
Vínová black rose
NAG

Spotlight

Novinky z facebooku