Sleva 20% na servis starších vozů Nissan

Aktuální nabídka:

Výměna oleje včetně filtru

Svěřte svůj vůz do rukou odborníků. Ve značkovém autoservisu Nissan s tradicí 24 let víme nejlépe, jakou péči váš vůz potřebuje. U pozáručních vozů navíc s výraznou slevou! Servis pětiletých (a starších) vozů poskytujeme se slevou 20 % na práci a na originální díly 10 % + dalších 10 % při registraci v programu You+Nissan.

  • Nezávazně poptejte pro svůj vůz cenu servisní údržby v základním rozsahu (výměna motorového oleje včetně nového fitru a práce).
  • servis​@nissan-jpn.cz - Přesnou nabídku vyčíslíme na základě požadavku a vámi uvedené podrobné specifikace vozu - model, rok výroby, motorizace nebo VIN. Cenovou nabídku pošleme do 24 hodin.

Výměna brzdových destiček

Bezpečnost posádky závisí také na stavu brzdové soustavy. Její opotřebení prověříme a v nevyhovujících případech nabídneme odbornou výměnu za nové originální díly, které předepisuje výrobce. 

  • Jistota, že se na svůj vůz budete moci opět zcela spolehnout je k nezaplacení, ale i v tomto případě vám u starších vozů poskytneme slevu ve výši 20 %.
  • servis​@nissan-jpn.cz - Sjednejte si termín s naším servisním poradcem. Rád pro vás bez prodlení vytvoří cenovou nabídku na základě vašeho požadavku a podrobné specifikace vozu - model, rok výroby, motorizace nebo VIN. 

Prohlídka před STK včetně načtení diagnostikou

Úspěšná prověrka na stanici technické kontroly dnes není samozřejmost ani u mladších vozů. Jediný chybový kód řídící jednotky může znamenat další výdaje a čas spojený s návštěvou stanice. Jsme tu pro to, abychom se o váš Nissan postarali i v těchto případech.

  • Kontaktujte nás ještě před termínem další kontroly. Váš vůz důkladně prověříme a technickou kontrolou jej provedeme za vás (cena uvedená v nabídce neobsahuje poplatek stanice STK).
  • servis​@nissan-jpn.cz - Kontaktujte našeho servisního poradce Nissan.

Náhradní vůz po dobu opravy zdarma

Potřebujete být stále mobilní? S námi můžete! Jestliže váš Nissan zůstává v péči mechaniků, my vám ZDARMA nabídneme náhradní vůz, abychom zajistili vaši neustálou komfortní mobilitu

  • servis​@nissan-jpn.cz - Kontaktujte našeho servisního poradce Nissan, který vás informuje o volných termínech objednání a minimálním rozsahu servisní zakázky pro možnost využití této služby.
 
I starší vůz si zaslouží skvělou péči! > J.P.N. Cars s.r.o., Brno - Slatina. Kontaktujte:

 

Milan Fryčka
Vedoucí servisu

Telefon +420 545 231 354
Mobil +420 724 046 492
E-Mail frycka.m​@nissan-jpn.czSpotlight

Novinky z facebooku