PUSŤTE SE TEDY DO TOHO!

Micra

  • Nový dynamický design
  • Vyšší kvalita interiéru
  • Bohaté vybavení užitečnými funkcemi
cena od 232 500,-
Nissan Micra

Popis

CESTUJTE POHODLNĚ

Instinktivně hbitá a živě reagující – MICRA je pro město jako stvořená. Je lehčí a čipernější a má bezpečnější a plynulejší navigaci. Její kompaktní řešení s komfortním a prostorným interiérem je nově navrženo tak, aby vás chránilo před jakýmikoli problémy. S funkcí měření parkovacího místa pro snadnější parkování a mimořádně malým průměrem otáčení, tak ideálním do přeplněných ulic, vám Micra dovoluje pohybovat se po městě s lehkostí – je vaším šestým smyslem. 

ŠETRNÁ K NAŠÍ PLANETĚ

Micra šetří životní prostředí a vaši peněženku – její kompaktní a lehké motory Pure Drive 1,2 s manuální převodovkou a výkonem 80 koní spotřebují jen 5 litru paliva na 100 km a produkují nejnižší množství emisí CO2 ve své třídě: pouhých 115 g. Micra tak zlepšuje život ve městě.

VOLNÝ PROSTOR

Prostor je ve městě vzácné zboží, ale Micra ho má uvnitř spoustu. Zvenčí je kompaktní, aby skvěle zvládla všechny zatáčky a odbočky, ale vzdušná a pohodlná kabina má překvapivě velké vnitřní rozměry.

S tímto vnitřním prostorem, který odpovídá spíše většímu vozu, a zavazadlovým prostorem, který se ještě zvětší, když jsou zadní sedadla složená do roviny, budete připraveni uspořádat párty v ulicích… nebo se jen vydat na cestu tak tiše, jak to žádný liný vůz v této třídě nedokáže, a užívat si širokého výhledu díky prosklené střeše vozu Micra.

Technické specifikace

Benzín
Maximální výkon 59 - 72 kW
Maximální rychlost 161 - 183 km/h
Spotřeba paliva 4.3 - 5.4 l
Objem motoru 1198 ccm
Zrychlení z 0 na 100 km/h 11.3 - 14.5 s

Ceník

Nový Nissan Micra

Brožura

Nový Nissan Micra - brožura

Bílá (QM1)
Bílá
QM1
Černá (B20)
Černá
B20
Temně červená (AY4)
Temně červená
AY4
Modrá ocean (B53)
Modrá ocean
B53
Modrá pacific (RBK)
Modrá pacific
RBK
Perleťově bílá (QX1)
Perleťově bílá
QX1
Platinová sage (EAQ)
Platinová sage
EAQ
Šedá tungsten (FAA)
Šedá tungsten
FAA
Stříbrná (K23)
Stříbrná
K23
Temně fialová (GAB)
Temně fialová
GAB

Spotlight